Dnia 2 czerwca 2023 r. w naszym Przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka oraz jubileuszu 40 lecia Przedszkola.

Całą uroczystość otworzyła Pani Dyrektor Przedszkola , która na samym początku powitała rodziców a także przybyłych gości oraz złożyła życzenia z okazji minionego "Dnia Dziecka". Rada Rodziców wraz z nauczycielami przygotowała szereg atrakcji, aby to popołudnie było na długo zapamiętane przez przedszkolaków.

Zabawę otworzył występ dzieci, które zaprezentowały swoje umiejętności. Nie zabrakło animatora, który prowadził świetne zabawy dla dzieci i rodziców, wspólnych tańcówi i piosenek.

Atrakcji nie brakowało: zabawy integracyjne, dmuchany zamek, puszczanie baniek mydlanych,loteria z nagrodami, plecenie barwnych warkoczyków, malowanie płóciennych toreb, spotkanie z Ratownikiem Medycznym czy malowanie twarzy, to tylko niektóre atrakcje festynu. Nie obyło się też bez takich przysmaków jak lody czy popcorn. Na zebranych gości czekała "Kawiarenka" zachęcająca bogatą ofertą najróżniejszych ciast, ciasteczek pieczonych przez naszych niezastąpionych rodziców oraz kawa, herbata i zimne napoje, przygotowane przez baristę. W trakcie trwania festynu można było także skosztować zapiekanek, bigosu, kiełbasek z grilla czy chleba ze smalcem i ogórkiem przygotowanych przez nasze Panie kucharki.

Mimo dość zimnej pogodzie zabawa trwała do późnych godzin popołudniowych ,a dzięki wielu atrakcjom, na twarzach dzieci nieustannie gościł uśmiech.

Była to doskonała okazja na integrację całej społeczności przedszkolnej.